Nalaganje Dogodki

S STARTUPOM PO MILIJONE

 

Si predstavljaš ustvariti priložnost na trgu, ki ga sploh še ni? Te zanima kako prodreti v panoge kot so šolstvo, zdravstvo in podobni sistemi, kar se včasih zdi skoraj nemogoče?

V goste smo povabili Vladimirja Balukčića in Martina Blazinška, ki bosta z nami podelila svojo pot preboja in razvoj mindseta, ki jima je pomagal preseči ovire, doseči izjemne rezultate in postaviti nove standarde v podjetništvu.

Kdo je Vladimir?

Je direktor in soustanovitelj podjetja E-šola, kjer slovenskim šolam pomagajo digitalizirati procese preko rešitve eAsistent, rešitev pa je namenjena tako šolam kot staršem in učencem. Podjetje e-Šola sodeluje z več kot 600 osnovnimi ter srednjimi šolami, kakor tudi vrtci, kar zajema kar 80% tržni delež.  Je tudi soustanovitelj The Smartestway, inovativne platforme, ki uporablja umetno inteligenco za preoblikovanje šolskih zapiskov, učbenikov in drugih učnih materialov v napredna učna orodja. Ta tehnologija omogoča eksponentno učenje, saj študentom omogoča, da se učijo 10-krat hitreje kot pri tradicionalnih metodah učenja.

Kaj pa Martin?

Je strokovnjak s preko 10 let izkušenj v tehnološki industriji. Trenutno je CEO ed-tech startupa The Smartestway, ki z umetno inteligenco preoblikuje šolske materiale v napredna učna orodja, kar omogoča 10-krat hitrejše učenje. Pred tem je uspešno lansiral BLE sledilnik Chipolo v Best Buy Canada in sodeloval v Techstars Lisbon 2019. Poleg svojega dela kot CEO je tudi mentor in predavatelj v Saša Inkubatorju.

Zdaj je že jasno, kje je njuna stična točka, kaj ne?

Raziskali bomo, kakšen način razmišljanja je potreben za uvajanje novosti v velike, na videz zaprte sisteme, ter kakšne izzive in priložnosti ti sistemi prinašajo.

Pridruži se nam in odkrij kakšen je prebojni mindset, ki inovativno rešitev pripelje do milijonov!

 

KDAJ: 17.9.2024 ob 17:00

KJE: Saša inkubator

PRIJAVA NA DOGODEK:

Aktivnost se izvaja v okviru operacije JR Start – up konzorcij in jo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju od 2021 do 2027.